Paro Pay - 7/24 Canlı Yardım

Canlı Destek

Müşteri temsilcilerimiz
canlı olarak tüm sorularınızı yanıtlar.

Hızlı İşlem

Ödeme işlemi sadece
1 dakika içerisinde tamamlanır.

Güvenli Alışveriş

Tüm alışverişiniz şifrelenmiştir
ve %100 güvenli şekilde gerçekleşir.

Paykasa Nedir? Nasıl Kullanılır?

Paykasa internet üzerinde yurtiçinde ve yurtdışında kullanılabilen en güvenilir sanal kartlardan biridir. Bir çok online platformda rahatça ve dakikalar içerisinde alışveriş yapabilmenizi sağlar.

Ön ödemeli olarak farklı limitlere sahip olan kartların her birine ait 16 haneli pin kodu (EPIN) bulunmaktadır. Bu kodları kullanarak limitiniz dahilinde bir çok serviste rahatça ve tamamen güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Paykasa kartlar Euro bazında değer ifade ettiği için Türk Lirası’na göre değer artışı sağlandığında sizin kartınızın da değeri artacak, bozdurduğunuz veya harcama yaptığınız takdirde herhangi bir kaybınız olmayacak; aksine kazançlı çıkabileceksiniz.

Paykasa Kart Nasıl Kullanılır?

Paykasa kart kullanımı çok basittir. Her tipten kullanıcının kolaylıkla gerçekleştirebileceği bir kaç adımdan oluşur. Bunlar;

– Paykasa Kart ile Alışveriş

1-) Paykasa Kart satın alma işlemi gerçekleştirilir ve karta özel 16 haneli pin alınır.

Örnek412S – ER56 -9138 – G8C1

2-) Kullanmak istediğiniz (League of Legends, Zynga, Facebook vb.) servis hangisiyse ilgili servisin ödeme sayfasında ödeme yöntemi olarak “Paykasa” seçilir ve ödeme tamamlanır.


– Paykasa Kart Bozdurma

Sahip olduğunuz Paykasa Kart’ı bozdurmak ve ödeme almak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır;

1-) Paropay müşteri temsilcisi ile Skype, Whatsapp veya Jivochat servislerinden herhangi biriyle iletişime geçin ve kartınızı bozdurmak istediğinizi belirtin.

2-) Müşteri temsilcimizin sizden talep ettiği bilgileri paylaştıktan sonra tutar dakikalar içerisinde banka hesabınıza aktarılmış olacaktır.


Hangi Bankalar ile İşlem Yapabilirim?

Finansbank, Akbank, Yapı Kredi Bankası, İş Bankası, İNG Bank, Vakıfbank, Teb Bankası, Halkbank ve Denizbank ile işlem yapabilirsiniz.

Ayrıca tüm bankaların ATM’leri ile 7/24 “Kartsız” olarak işlem yapabilirsiniz.

Paykasa Kart ve Paykwik Kart satın almak için müşteri temsilcilerimizle Skype üzerinden iletişime geçin!

Top